ایران خودرو خراسان برگزار کرد

اولین دوره مسابقات مهارت رانندگان لیفتراک

۳ مرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1853
دنیای اقتصاد- به منظور توسعه قابلیتها و ارتقای سطح مهارتی رانندگان لیفتراک، همزمان با هفته ملی مهارت، اولین دوره مسابقات مهارت رانندگان لیفتراک در سطح شرکتها و صنایع استان، در شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.

این مسابقات با محوریت واحد منابع انسانی ایران خودرو خراسان و با همکاری انجمن مدیران صنایع و سازمان فنی و حرفه ای استان، با شرکت 175 راننده برتر لیفتراک واحدهای صنعتی  ابتدا در  مرحله آزمون کتبی اجرا شد که از این مرحله 43 نفر موفق به کسب حدنصاب ورود به آزمون عملی شدند.  

در مراسم افتتاحیه آزمون عملی این مسابقات که با حضور مدیر عامل ایران خودرو خراسان،  مدیرکل فنی و حرفه ای استان، دبیر انجمن مدیران صنایع استان و تنی چند از مقامات استانی و تعدادی از مدیران ستادی و تولیدی در محل شرکت برگزار شد، رانندگان لیفتراک توانمندی های خود در آیتم های سرعت، دقت و مهارت جابجایی پالت ها به نمایش گذاشتند.

در ابتدای این مراسم، بیژن زاهدی فرد، مدیر عامل شرکت ایران خودرو خراسان، گفت: برگزاری این مسابقات زمینه رشد، خلاقیت و ایجاد فرهنگ کار درست و بهینه را فراهم می‌کند.

در ادامه افشین رحیمی گل‌خندان، مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان رضوی، از حمایتهای شرکت ایران خودرو خراسان از تیمهای اعزامی به مسابقات کشوری مهارت قدردانی کرد و گفت: نخبه فقط کسی نیست که دارای تحصیلات عالیه باشد بلکه افراد برگزیده این گونه مسابقات نیز در شغل خود نخبه هستند.

در بخش دیگر این مراسم محمد مهدی مرادی، دبیر انجمن مدیران صنایع استان، از همکاری سه جانبه ای که باعث برگزاری این رخداد رقابتی آموزشی در سطح استان شده است  ابراز خرسندی کرد.

 

« منبع خبری : دنیای اقتصاد » آخرین ویرایش : ۳ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۶


نظر سنجی دنیای اقتصاد

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها