در مراسم روز صنعت و با حضور لاریجانی و ظریف اتفاق افتاد

تقدیر از یک عمر تلاش سیدمحمد بحرینیان

۱۷ تیر ۱۳۹۸ کد خبر : 2357
در مراسم روز صنعت امسال و تقدیر از صنعتگران نمونه سال 97، برای اولین بار از پیشکسوت نمونه و بانوی صنعتگر نمونه نیز تقدیر به عمل آمد.

مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس تابش معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و برخی دیگر از مسئولان کشور، در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

در این مراسم از صنعتگران، معدنکاران، صاحبان فناوری‌های نوین، شهرک‌های صنعتی فعال، خوشه‌های صنعتی فعال و پیشکسوتان عرصه صنعت و معدن تقدیر شد و جوانان کارآفرین هم دستاوردهای خود را عرضه کردند.

تقدیر از سیدمحمدبحرینیان به عنوان پیشکسوت نمونه، به خاطر یک عمر تلاشی که در حوزه صنعت داشته نیز در این مراسم صورت گرفت.

سیدمحمد بحرینیان، مدیرعامل شرکت تکلان توس به عنوان یکی از پایه گذاران صنعت قطعه سازی در ایران شناخته میشود که در کنار اقدامات صنعتی‌اش، پژوهشها و مطالعات بسیاری در خصوص اقتصاد ایران و دیگر کشورها داشته و هم اکنون مدیریت دفتر پژوهشهای اقتصاد و توسعه اتاق بازرگانی خراسان رضوی را بر عهده دارد. عضویت در دوره هشتم هیات نمایندگان اتاق ایران و مشهد از دیگر فعالیتهای او در تشکلهای اقتصادی بوده است.

دنیای اقتصاد خراسان آخرین ویرایش : ۱۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۶:۵۹


نظر سنجی دنیای اقتصاد

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها