افتخاری دیگر برای نیان

رتبه اول جشنواره شیخ بهایی برای نیان‌الکترونیک

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر : 2836
نیان الکترونیک برترین شرکت فن آفرین کشور با دریافت تندیس رتبه یک از هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شد.

دنیای اقتصاد، مشهد-  شرکت نیان الکترونیک در جشنواره ملّی فن آفرینی شیخ بهایی که 20 و 21 اردیبهشت ماه 402  برگزار شد، با کسب مقام اول به عنوان "برترین فن آفرین رشد یافته" (از سوی مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)  انتخاب شد.
 جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، معتبرترین رویدادِ حوزه ی فناوری و فن آفرینی کشور است که بارویکردِ شناساییِ ایده پردازان و ایده های دانش بنیان، در جهت توسعه فناوری و شکوفاییِ اقتصاد دانش بنیان گام برمیدارد. داوریِ دقیق و سختگیرانه ی این جشنواره طی پنج مرحله، قابلیتهای مختلفِ سیستم در حوزه های مدیریت دانش، نوآوری، سطح فناوری و تجاری سازی ایده های دانشی را بررسی می کند.
 در جشنواره امسال نزدیک به پانصد طرح و ایده دانش بنیان از 29 استان کشور درخواست ارزیابی در جشنواره را داشته که از این بین 3 شرکت دانش بنیان رشد یافته، 3 شرکت نو پا و 3 کسب و کار به مرحله نهایی راه یافتند و نیان الکترونیک در بالاترین سطح توانست عنوان برترین شرکت دانش بنیان کشور را کسب کند.

شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک، طراح و تولیدکننده مبدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی و سیستم های تغذیه مخابراتی است که از سال 1374 در شهرک صنعتی توس مشهد فعالیت می‌کند و توانسته عنوان بزرگترین تولید کننده مبدل‌های انرژی ایران را به دست آورد و مشتریان برون مرزی برای محصولات اش پیدا کند تا در دوره های پیاپی، صادرکننده نمونه شود.

« منبع خبری : روابط عمومی » آخرین ویرایش : ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲, ۱۵:۳۸


نظر سنجی دنیای اقتصاد

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها